Afyon Ekmeği

Sipariş

Satın almak istediğiniz ürünü sepete eklediğinizde ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ödeme şeklini dilediğiniz gibi belirleyip ödeme gerçekleştikten sonra siparişiniz sistemimize geçmiş olacaktır. Bu sırada siparişinizle ilgili bizden bir bilgilendirme e-postası alacaksınız. Bu e-postada siparişiniz ile ilgili bilgiler ve ayrıca ödemeniz ile ilgili bilgiler olacaktır. Bu e-postayı saklamanızı öneririz. Daha sonra bu bilgiler vasıtasıyla sipariş takibi yapabileceksiniz.

Online satışın yanısıra telefonla sipariş de verebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda satış temsilcilerimiz bu konuda sizi yönlendirecektir.

Kargo ve Ürün Teslimi

Sitemizde bulunan fiyatlar kargo hariç fiyatlardır. Sizin çıkarlarınız doğrultusunda ve satın aldığınız ürün miktarına bağlı olarak muhtemel nakliye alternatifleri tarafınıza sunularak tercih yapmanız sağlanacaktır. Ürünlerin teslim süresi satın alınan ürün miktarına, stok durumuna ve mevsim şartlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Kargodan kaynaklı gecikmelerde ürünlere gelen zararı firmamız karşılayacaktır.

Şuan sitemiz üzerinden alış-veriş yapılmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.