Ödeme Şekilleri

afyondanal.com’da ister kredi kartınızı kullanarak isterseniz de havale – eft yöntemi yada kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra ödeme sayfasında hangi ödeme türünü kullanacağınızı seçmeniz yeterlidir.

Havale – Eft ile Ödeme

Havale veya Eft ile ödeme seçeneği seçtiğinizde banka alışveriş gerçekleştikten sonra banka hesap bilgilerimiz siparişiniz ile ilgili size gönderilen e-postada yeralacaktır. Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır. Para gönderiminde en az banka masrafını ödemek için internet şubenizi kullanınız, internet şubeniz yoksa Garanti Bankası ATM’lerinden kartsız olarak hesaba para yatırabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme

Sitemizin güvenliği 128 bit SSL sertifikalı olup Garanti Bankası tarafından kontrol edilmiş ve onaylanmıştır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme Garanti Bankası sanal pos sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

Sözkonusu sistem her hangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Kapıda Ödeme

Sürat Kargo ile kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde 0-250 TL arasında ödeyeceğiniz toplam tutara 5 TL eklenmektedir. 250 TL’den sonra her 100 TL artışta 5 TL’ye 1 TL daha ilave edilmektedir.

Teslimat

Sitemize verilen siparişler farklı şehirlerden de olsa tek bir kargo ile gönderilir ve saat 17:00′a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Kargo şirketine bağlı olarak teslim süresi sipariş verilen yörelere göre değişiklik göstermektedir. Coğrafi nedenlerden dolayı tedarik sürelerinin değişiklik göstermesi ile bu süre 5 iş gününe kadar çıkabilir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda gerek siz müşterilerimize gerekse  kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı sorumluluğumuz söz konusudur. Alışverişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirisiniz.

Şuan sitemiz üzerinden alış-veriş yapılmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.